T315XW02 VP

| Panel Model | T315XW02 VP |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T315XW02 VP Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 760×450 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AUO T315XW02 VP.
AUO T315XW02 VP are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO T315XW02 VP pdf datasheet or detailed specifications of the AUO T315XW02 VP or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO T315XW02 VP distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AUO T315XW02 VP are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO T315XW02 VP pdf datasheet or detailed specifications of the AUO T315XW02 VP or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO T315XW02 VP distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T315XW02 VP"
- AUO T315XW02 VP
- T315XW02 VP datasheet
- T315XW02 VP image
- T315XW02 VP price
- T315XW02 VP distributor

